RHMUSIC

Služby

 Na těchto stránkách si lze některé nahrávky zakoupit na dobírku. Na stránkách RHMUSIC pro osobní počítače si lze stáhnout ukázky z některých nahrávek v provedení v jakém jsou na daném CD, ale ve zkrácené verzi. Pomocí  zprávy elektronickou poštou si lze nahrávku objednat.

Objednávku lze poslat i z Vašeho mobilního telefonu, a to jak zprávou SMS na číslo 724 331 100, tak pomocí elektronické pošty na adresu robinx@vplny.cz .  K dispozici máte nyní centrum péče o zákazníky  s možností aktivace služeb elektronickou poštou pomocí adresy webmaster@rhmusic.org. N\yní nám dovolte, abychom Vás seznámili se službami které se týkají mobilního telefonu a mobilního webu stránek o hudbě Robina Hronka RHMUSIC - http://www.rhmusic.org. .

Na číslo 724 331 100 lze zaslat SMS ve tvaru A RHMUSIC a budete informováni o novinkách v hudbě Robina Hronka prostřednictvím SMS. Informace mohou být zasílány také  v kombinaci S?S a MMS Pokud odešlete objednací SMS ve tvaru A RHMUSIC M.

U stahování obrázků, tapet a reálných vyzváněcích melodií jsou odkazy na stažení melodie, nebo otevření obrázku označeny texten zprávy SNS, sloužící k jejich objednání v případě, že se Vám nedaří obrázek otevřít, či Vám nejde stáhnout melodie, nebo se Vám zdá že by stažení melodie trvalo příliš dlouho. Uvedený text pošlete na´číslo 724 331 100 jako zprávu SMS a objednaný obrázek, či melodie Vám bude zaslána jako zpráva MMS.

Na uvedené číslo můžete zaslat SMS ve tvaru WEB RHMUSIC, abyste si objednali záložku Internetu. Obdržíte adresu mobilního webu těchto stránek.

Odkazy na stránky určené pro PC se raději na telefonu nepokoušejte otevřít. Jejich úprava není určena pero malý displej telefonu či kapesního počítače a zobrazení by mohlo být nesprávné.