RHMUSIC

Informace o stránkách

 

Toto je speciální vydání stránek o hudbě Robina Hronka, určené pro mobilní telefony a kapesní počítače. Z tohoto důvodu nemají žádnou grafickou úpravu, protože displej mobilního telefonu nebo kapesního počítače je malý a tak dochází k nesprávnému zobrazení webových stránek. Mobilní bydání které tak připomíná vzhledově spíše WAP, než WEB bude vypadat vždy správně protože se délka řádků zalomí vždy dle šířky displeje. 

 

Přesto však může docházet k nesprávnému zobrazení češtiny. V takovém případě Váš mobilní telefon, nebo kapesní počítač nepodporuje kódování daného jazyka, takže se omlouváme za případnou nečitelnost některých slov. Můžete se ve volbách nastavení vašeho prohlížeče pro prohlížení Internetu pokusit najít položku "Kódování" a pokusit se najít takové, aby to vypadalo správně.

 

Hudba, která je prezentována na www.rhmusic.org je hudební tvorbou Robina Hronka, který skládá velice podobný druh hudby jako Jean Michel Jarre, Vangelis, či Mike Oldfield. Stránky MOBILWEB-RHMUSIC Vám tuto hudbu nabízí jhako reálné vyzváněcí melodie pro Váš mobil a nabízí Vám používat onrázky a fotografie s tématikou hudby Robina Hronka jako tapety na displej. 

 

Obrázky a melodie můžete posílat svým známým a přátelům, podporuje-li Váš telefon službu MMS.

Jak se Robin Hronek dostal k hudbě

 

Zpět